Thawte SSL Sertifikaları

Thawte SSL, sağladığı yüksek güvence bedeli ile eticaret siteleri, web tabanlı eposta servisleri gibi platformlar için en ekonomik çözümdür.

Sertifika Otoritesi
Doğrulama Yöntemi
Sertifika Türü
  • Daha Fazla Seçenek..
SSL Sertifikası
SSL Validasyon
Fiyat
Thawte SSL Thawte Wildcard SSL Sertifikası
Alan adı ve tüm alt alan adlarında güvenlik sağlar
Resmi belge gerektirir
Organizasyon (OV)
Thawte SSL Thawte Web Server SSL
1 - 25 arasında domain için koruma sağlar
Resmi belge gerektirir
Organizasyon (OV)
Thawte SSL Thawte Web Server EV SSL
1 - 25 arasında domain için koruma sağlar
Genişletilmiş Doğrulama (EV)
Genişletilmiş (EV)
Thawte SSL Thawte 123 SSL
Sadece 1 Domain İçin Güvenlik Sağlar
Belgesiz, Anında Aktivasyon
Domain Doğrulama (DV)

Thawte SSL sertifikaları

Thawte 1995 yılında Güney Afrika’da kurulup, 1999 yılında ABD merkezli VeriSign tarafından 575 milyon dolara satın alınan dünyanın en büyük 5. ssl sertifikası otoritesidir. 2015 yılında VeriSign'ın güvenlik birimini Symantec'e devretmesiyle tüm operasyonlarını Symantec çatısı altında sürdürmektedir. Thawte SSL sertifikaları ile dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Thawte uygun fiyatlı SSL çözümlerinde en çok tercih edilen sertifikasyon otoriteleri arasındadır. Thawte SSL123 domain doğrulaması ile belgesiz olarak sağlanırken, Thawte Web Server sertifikaları için kurumun resmi evraklarla doğrulanması gerekmektedir.

Thawte sağladığı yüksek güvence bedeli ile başta eticaret siteleri olmak üzere web tabanlı eposta ve diğer uygulamalar için en ekonomik çözümdür.

Thawte SSL sertifikaları yüksek güvence bedeli ve dinamik site mührü ile düşük maliyetli SSL sektöründe rakiplerinden ayrılmaktadır. Basit bir örneklendirme yapacak olursak; Thawte SSL 123 ile RapidSSL sertifikasının arasında küçük bir fiyat farkı olmasına karşın, Thawte SSL 123 $500.000, RapidSSL ise $10.000 güvence bedeli sağlamaktadır. Ayrıca Thawte SSL dinamik site mührü sağlarken, RapidSSL ise statik site mührü sağlamaktadır.

Evet, e-ticaret sitelerinde Thawte SSL kullanılabilir. Thawte'nin sağladığı yüksek güvence bedeli ile müşterilerinizin parasal işlemlerini teminat altına alır ve dönüşümlerinizi artırırsınız.

Tamamen ihtiyacınıza yönelik bir Thawte SSL sertifikası almalısınız. Mesela bir alan adı ve ona bağlı bir çok alt alan adı için güvenlik sertifikasına ihtiyacınız varsa, Thawte Web Server SSL WildCard satın almalısınız. Fakat tek bir alan adı için SSL'e ihtiyacınız varsa Thawte SSL 123 ihtiyacınızı karşılayacaktır. Müşterilerinize üst düzey prestij ve güven sağlamak istiyorsanız da Thawte Web Server + EV SSL tam sizin için!