E-Ticaret SSL

E-Ticaret SSL Sertifikası ile müşterilerinizi ve Satışlarınızı Artırın!

Yeni e-ticaret kanunu gereği e-ticaret siteleri, müşterilerine ait bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak zorundadır. Bu kapsamda e-ticaret sitelerinde verilerin güvenli aktarımı için 128/256 Bit kriptolama sağlayan SSL sertifikaları kullanılmaktadır.

eticaret ssl

SSL sertifikaları kullanım amacına özel tasarlandığından piyasada kişisel ve kurumsal SSL sertifikaları mevcuttur. E-Ticaret sitelerinde güvenlik en üst düzeyde olmalıdır, bu yüzden organizasyonun doğrulanması yöntemiyle tahsis edilen EV SSL veya OV SSL sertifikaları kullanılmaktadır. Kurumsal SSL sertifikaları standart SSL'lere göre daha maliyetli olmasına karşın, yatırım getirisini artırdığı bilinmektedir.

Bir eticaret sitesi için ssl sertifikası satın alırken aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçerek uzman desteği alabilirsiniz.

Tüm ssl sertifikalarını görmek ve satın almak için şimdi SSL sayfamıza göz atabilirsiniz.

Evet, sitemizdeki tüm ssl sertifikaları gibi eticaret ssl ertifikaları da endüstri standartlarına uygun 256Bit kriptolama sağlamaktadır. Net Online olarak sağladığımız ssl sertifikaları dünyanın önde gelen e-ticaret siteleri tarafından da kullanılmaktadır.

E-Ticaret ssl sertifikalarında yeşil bar zorunlu olmamakla birlikte özellikle web stesinin prestijini ve satışları arttırdığı için tercih edilmektedir.

EV SSL tahsisi için firma/kurum bilgilerinizin doğrulanması gerekmektedir. Bu yüzden sertifika siparişiniz ve ödemenizin ardından panelinize aşağıdaki belgeleri yüklemeniz istenecektir. Bu belgeleri iletmemeniz durumunda sertifikanızın aktifleşmesi mümkün değildir.

  • Faaliyet Belgesi veya Sicil Gazetesi
  • Vergi Levhası
  • Sertifika alınan alan adının whois bilgilerinde görünen şekilde eşleşen doğalgaz,elektrik,su faturası veya banka dekontu
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi